»   HLAVNÍ STRANA
»   KDO JSME
»   POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
PRO VEŘEJNOST
»   POZNÁVACÍ A ODBORNÉ
  ZÁJEZDY PRO FIRMY
  A KOLEKTIVY
  NA OBJEDNÁVKU
»   KOMPLEXNOST NABÍDKY
»   JAZYKOVÁ ŠKOLA
  HANY VAVREČKOVÉ
»   KURZY V ZAHRANIČÍ
 
JAZYKOVÁ ŠKOLA
HANY VAVREČKOVÉ
Jazykov kola HANY VAVREČKOVÉ
NAŠI PARTNEŘI:
Knihkupectví­ ENGLISHBOOKS
Oxford University Press
 
KONTAKTY:
skola@jshv.cz
Facebook
tel.: 311 621 145Kontakt:

LINGUA TOUR s.r.o.
Husovo nám. 78
266 01  Beroun
tel.: +420 311 625 804
fax: +420 311 621 145
e-mail: ck@linguatour.cz

IČ 27595731
DIČ CZ27595731
Zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vl. 117752

Kancelář
Po-Čt: 10-12, 12.30-17
Pá:     10-12, 12.30-16


Poznávací a odborné zájezdy pro firmy, školy a kolektivy na objednávkuPro firmy, organizace, kolektivy či menší skupinky (dále již jen "kolektiv") zajišťujeme zájezdy dle jejich přání-požadavku.

Kromě klasických poznávacích zájezdů a zájezdů kombinovaných (pobyty u moře + výlety) pro Vás zajistíme i zájezdy s odborným programem včetně tlumočení a zájezdy na veletrhy. Zájezdy realizujeme pouze na základě konkrétního požadavku kolektivů. V případě, že kolektiv není schopen obsadit celý zájezd, je možnost nabídnout volná místa v rámci naší prezentace širší veřejnosti (např. zde na těchto www stránkách). Máte-li zájem o zajištění kolektivního zájezdu „na přání“ vyplňte prosím dotazník nebo nás kontaktujte přímo na tel. 311 625 804 nebo 311 611 234.

Dopravu zajišťujeme dle typu zájezdu: autobusem, letecky či kombinovanou. Ubytování v kategorizaci od luxusních 5*hotelů až po vícelůžkové pokoje v ubytovnách. Tímto rozsahem výběru uspokojíme jak náročnou klientelu tak i kolektivy, které upřednostňují cenově méně nákladné zájezdy. Abychom vytvořili maximální kvalitu, zájezd obvykle připravuje, průvodcuje i tlumočí stejný pracovník CK. Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a stornopoplatků účastníků je samozřejmostí.

Zejména se specializujeme na pořádání zájezdů s odbornou tematikou. Vy nám zadáte, o jaký obor máte v dané zemi zájem, a my Vám zajistíme odborné exkurze a workshopy na dané téma včetně tlumočení. K odbornému programu navrhneme samozřejmě i optimální doprovodný turistický program. Pokud máte v zahraničí již svého partnera či kontakt, vhodně na něj navážeme. Jako příklady odborných témat můžeme uvést: zemědělství, sociální služby, vinařství, dřevařství, lesnictví, stavebnictví, školství, veletrhy, tematika EU, atd.

V případě Vašeho zájmu rádi poskytneme konkrétní reference od firem, organizací či kolektivů, které s námi již tyto zájezdy absolvovaly.


Způsob zajištění poptávky :

  1. učiníte poptávku: tematické zaměření zájezdu, kam chcete vycestovat, termín a kategorizaci pro ubytování, způsob dopravy, přibližný počet osob
  2. na základě poptávky zpracujeme předběžnou nabídku programu včetně ceny
  3. po vzájemné konzultaci a upřesnění zpracujeme konečnou nabídku
  4. v případě, že tuto nabídku akceptujete, zašleme obratem návrh smlouvy k odsouhlasení

 

Dotazník

název firmy-organizace-kolektivu-skupiny:
adresa:
jméno kontaktní osoby:
telefon:
email:
máme zájem o zaslání nabídky na zájezd (uveďte základní charakteristiku: tématické zaměření zájezdu, kam chcete vycestovat, termín a kategorizaci pro ubytování, způsob dopravy, přibližný počet osob):
kontrolní kód:    Nový obrázek
  © 2000 EuroNet.CZ